HOZ
Wioślarz indukcyjny HORIZON FITNESS Oxford 6 Viewfit
5 438,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana siła oporu | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 159 kg |
| Przeznaczenie | Dom |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Liczba programów | 12 |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba poziomów oporu | 20 |
| Model | Ława brzuszna |
Wyświetlacz
| Wyświetlone parametry treningu | Power in watts |
| Wyświetlone parametry treningu | Tempo wiosłowania (SPM) |
| Wyświetlone parametry treningu | Pociągnięcia wioślarskie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Przekątna ekranu | 5,4" |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas/500 m |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 2110 mm |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Waga produktu | 41 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Użyj zgodnie z przeznaczeniem, zachowując środki ostrożności. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Zaleca się stosowanie na stabilnej powierzchni. |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].