REL
Wioślarz magnetyczny REBEL ACTIVE model RBA-1005
1 055,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Wyściełane siedzenie | Tak |
| Zmienny opór | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Ilość powtórzeń |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| System oporu | Magnetyczny |
| Liczba poziomów oporu | 16 |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
Ergonomia
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1950 mm |
| Waga koła zamachowego | 3 kg |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 29 kg |
Wyświetlacz
| Monitor wydajności | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Zaleca się stosowanie na stabilnej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Użyj zgodnie z przeznaczeniem, zachowując środki ostrożności. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].