WIW
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 MINI LED
75,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzanie wideo | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Złączka antenowa |
| Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zawartość zestawu | Wyświetlacz LED z odbiornikiem podczerwieni |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Kabel przedłużający HDMI |
| Przewody | Kabel USB z rozgałęziaczem |
Video
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Typ HD | Full HD |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
Moc
| Zasilanie | 5V/1.5A DC |
| Pobór mocy | 7,5 W |
Formaty pliku
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty audio | ACC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M2TS |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TPR |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VOB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Obsługiwany format napisów | SUB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H264/AVC |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | DIVX |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TS |
| Obsługiwane formaty plików wideo | XVID |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TP |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].