WIW
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 PRO
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Nagrywanie | Tak |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzanie wideo | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Zgodność z RoHS | Tak |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M2TS |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TPR |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VOB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | DIVX |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TS |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwany format napisów | SUB |
| Obsługiwany format napisów | ASS |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwane formaty audio | ACC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | XVID |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
Porty i interfejsy
| Liczba złącz scart | 1 |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 1.3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wi-Fi | Opcjonalnie |
Moc
| Pobór mocy | 7,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,35 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60Hz |
Video
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Źródło sygnału | Kabel. |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Typ HD | Full HD |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Głębokość produktu | 110 mm |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].