KAR
Worek filtrujący fizelinowy KARCHER do odkurzacza warsztatowego WD 1 Compact Battery - 2.863-325.0
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | WD 1 |
| Liczba warstw | 3 |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Typ produktu | Filtr |
| Materiały | Polar |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
Szczegóły techniczne
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 200 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].