MGN
Wzmacniacz stereo Magnat MA-900 Black
5 069,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Moc szczytowa na kanał | 320 W |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 130 W |
| Filtr subsoniczny | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 105 dB |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 4 Ohm) | 200 W |
| Klasa wzmacniacza | A/B |
| Czułość wejścia | 470 mV |
Porty i interfejsy
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Wejście RCA | 5 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 2 |
| Wtyk słuchawek | 6.3 mm |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 2 |
Szczegóły techniczne
| Bluetooth | Tak |
| Przeznaczenie | Dom |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Głębokość produktu | 362 mm |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 700 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].