PIO
Wzmacniacz Stereo Pioneer A-10AE-B Black
1 649,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Funkcja Source Direct | Tak |
| Materiały | Stal |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Audio
| Moc pomostowa wyjścia na kanał (4 Ohm) | 50 W |
| Moc szczytowa na kanał | 50 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 103 dB |
| Moc pomostowa wyjścia na kanał (8 Ohm) | 30 W |
| Zakres częstotliwości | 10 - 100000 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 129 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 323 mm |
Porty i interfejsy
| Wejście RCA (L, P) | Tak |
| Wyjścia linii RCA | 1 |
Moc
| Pobór mocy | 130 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].