XAO
Xiaomi 15T 5G 12/256GB Black
2 215,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Kamera
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 4,6 cm |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 1,5 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,3 cm |
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 2 µm |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 960 fps |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,9 |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 50 Mpix |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Cyfrowy zoom | 60x |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 120° |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
Wyświetlacz
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 3200 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przekątna ekranu | 17,4 cm (6.83") |
| Kolory wyświetlacza | 68 miliardów kolorów |
| Gęstość pikseli | 447 ppi |
| Rozdzielczość | 2772 x 1280 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,25 GHz |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Dimensity 8400 Ultra |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 194 g |
| Wysokość produktu | 163,2 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Hypercharge |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Bateria
| Pojemność baterii | 5500 mAh |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].