XAO
Xiaomi 17 Ultra 5G DS NFC 16/512GB Black
6 622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 1,4 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,3 cm |
| Makro-fotografia | Tak |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 10 cm |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 50 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,67 |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 115° |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 200 MP |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 90° |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,96 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 3 |
Procesor
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 8 Elite Gen 5 |
Wydajność
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Hypercharge |
Wyświetlacz
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 3500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| Kolory wyświetlacza | 68 miliardów kolorów |
| Rozdzielczość | 2656 x 1200 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Typ matrycy | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Futerał ochronny | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 77,6 mm |
| Waga produktu | 218,4 g |
| Głębokość produktu | 8,29 mm |
| Wysokość produktu | 162,9 mm |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Głośniki | Stereo |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Czas pracy baterii na cykl | 3784 min |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
Bateria
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 90 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].