XAO
Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB 4G NFC Glacier Blue
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 183,7 g |
| Głębokość produktu | 7,94 mm |
| Szerokość produktu | 75,4 mm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
Kamera
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 20 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Zoom optyczny | 3x |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 72° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.07" |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Ogniskowa tylnej kamery | 7,2 cm |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
Procesor
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Model procesora | Helio G100 Ultra |
Wyświetlacz
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Rozdzielczość | 2392 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 17,2 cm (6.77") |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Nośnik danych
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
Bateria
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
Wydajność
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Czas pracy baterii na cykl | 3302 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Glacier Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].