XAO
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G 8/256GB Black
1 295,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Rozdzielczość | 2392 x 1080 px |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Przekątna ekranu | 17,2 cm (6.77") |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 195 g |
| Głębokość produktu | 7,96 mm |
| Szerokość produktu | 76,3 mm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
Kamera
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Zoom optyczny | 4x |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Ogniskowa tylnej kamery | 9,2 cm |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
Procesor
| Typ procesora | MediaTek |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
Nośnik danych
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
Bateria
| Pojemność baterii | 6500 mAh |
| Rodzaj baterii | Silicon-Carbon (Si-C) |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
Wytrzymałość
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Czas pracy baterii na cykl | 3758 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zawartość opakowania
| Futerał ochronny | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
Wydajność
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].