XAO
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12/512GB Blue
2 254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wytrzymałość
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP68 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Czas pracy baterii na cykl | 3647 min |
Kamera
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,7 |
| Zoom optyczny | 4x |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 207,1 g |
| Szerokość produktu | 78,3 mm |
| Głębokość produktu | 7,91 mm |
| Wysokość produktu | 163,3 mm |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
Wyświetlacz
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Gęstość pikseli | 447 ppi |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Rozdzielczość | 2772 x 1280 px |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 3200 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 17,4 cm (6.83") |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
Procesor
| Model procesora | 7400 Ultra |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Futerał ochronny | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Wydajność
| Technologia szybkiego ładowania | Hypercharge |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Glacier Blue |
Bateria
| Rodzaj baterii | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Pojemność baterii | 6500 mAh |
Oprogramowanie
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].