XTA
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION / NI-MH / NI-CD 18650 VC2SL
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Cechy
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-kadmowy (NiCd) |
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zgodne rodzaje baterii | A, AA, AAA, AAAA, C, D, SC |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość portów USB | 1 |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 115 g |
| Głębokość produktu | 136,5 mm |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Szerokość produktu | 67,6 mm |
Bateria
| Baterie w zestawie | Nie |
Moc
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 1 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].