XTA
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION/NI-MH/NI-CD 18650 VC4SL
116,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 115,5 mm |
| Waga produktu | 212 g |
| Szerokość produktu | 156 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Cechy
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-kadmowy (NiCd) |
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Bateria
| Baterie w zestawie | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].