XTA
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION, NIMH UNIWERSALNA MX4
48,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Cechy
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Bateria
| Baterie w zestawie | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 26,3 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
Konstrukcja
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB-C - USB |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].