XTA
XTAR ŁADOWARKA Z FUNKCJĄ POWER BANK DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION 18650/20700/21700 CZARNA - 2 KANAŁY PB2SLV2
114,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 85 g |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Cechy
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Zgodne rodzaje baterii | 18650 |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB-C - USB |
Bateria
| Baterie w zestawie | Nie |
Konstrukcja
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].