YAL
Yale Large Electronic Value Safe Sejf podstawowy YSV biurowy
622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować siły przy obsłudze zamka szyfrowego. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że kasetka jest zamknięta, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 10,6 kg |
| Grubość drzwi | 3 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Grubość boczna | 1,2 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 380 x 340 x 310 mm |
Cechy
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Model | Sejf bezpieczny |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Materiały | Stal |
| Pojemność | 40 l |
| Półka | Tak |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Zamykanie | Tak |
| Typ mocowania | Podłogowy/ścienny |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].