YAL
Yale Medium EN Fire Safe Sejf na broń i amunicję ognioodporny S2 średni
2 663,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Najlepsze zastosowania | Przechowywanie broni |
| Pojemność | 36 l |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Zamykanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 67 kg |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 330 x 280 x 390 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | 9V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że kasetka jest zamknięta, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować siły przy obsłudze zamka szyfrowego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].