YAL
Yale Small EN Fire Safe Sejf na broń i amunicję ognioodporny S2 mały
2 923,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować siły przy obsłudze zamka szyfrowego. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że kasetka jest zamknięta, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 52 kg |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 330 x 280 x 240 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Najlepsze zastosowania | Przechowywanie broni |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Pojemność | 22,2 l |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Zamykanie | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | 9V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].