YAM
Yamaha HS3 White - Aktywne dwudrożne monitory bliskiego pola, para
1 168,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Maksymalny SPL | 100 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3200 Hz |
| Zakres częstotliwości | 70 - 22000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 26 W |
Waga i rozmiary
| Waga głośnika prawego | 2,1 kg |
| Waga głośnika lewego | 2,8 kg |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm / 177 mm |
Porty i interfejsy
| Wyjście Stereo TRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście RCA (L, P) | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Monitor studyjny x 2 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS 1/8" do RCA x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel głośnikowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mata antypoślizgowa x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 8,89 cm (3.5") |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,91 cm (0.75") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Impedancja | 6 Ω |
Wydajność
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | MDF |
| Bass reflex | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 15 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].