YAM
Yamaha HS5 Black - Aktywny dwudrożny monitor bliskiego pola
973,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Bass reflex | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
Moc
| Pobór mocy | 45 W |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 12,7 cm (5") |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Audio
| Częstotliwość skrzyżowania | 2000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Zakres częstotliwości | 54 - 30000 Hz |
Pozostałe funkcje
| Ustawienia korektora | Tak |
| Bi-amping | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].