YAM
Yamaha HS8 White - Aktywny dwudrożny monitor bliskiego pola
1 571,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 20,3 cm (8") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
Audio
| Częstotliwość skrzyżowania | 2000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 120 W |
| Zakres częstotliwości | 38 - 30000 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 10,2 kg |
Moc
| Pobór mocy | 60 W |
Wydajność
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Studio |
| Materiał obudowy | MDF |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].