YAM
Yamaha HS8S - Aktywny 8-calowy subwoofer z systemem Bass Reflex
2 988,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Subwoofer
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 150 W |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 22 - 160 Hz |
| Liczba subwooferów | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 20,3 cm (8") |
Waga i rozmiary
| Wysokość głośnika niskotonowego | 35 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 12,5 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 38,9 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 30 cm |
Cechy
| Materiały | MDF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bass reflex | Tak |
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 70 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].