DEW
Zakrętarka udarowa 1/4" 18V XR DCF870N DEWALT
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Cechy
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Typ produktu | Wkrętarka |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Wydajność
| Maksymalny moment obrotowy | 56 N·m |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 4500 spm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 3000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1100 RPM |
| Poziom hałasu | 93 dB |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie baterii | 18 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią ze względu na ryzyko zwarcia. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zużyte baterie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].