DEW
Zakrętarka udarowa XR 18V DCF860N DEWALT
975,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc rzeczywista | 700 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
| Wbudowane światło | Nie |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
Wydajność
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 2800 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3800 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 3800 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 1800 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 4400 N·m |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1800 RPM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].