RAV
Zamrażarka skrzyniowa Ravanson ZM-170
959,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Szybkie zamrażanie | Tak |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 188 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 36 h |
Konstrukcja
| Wygodny uchwyt | Tak |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ zamknięcia | Klucz |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Ilość koszy | 1 kosz. |
| Regulowanie stopy | tak |
| Pojemność | 170 l |
| Automatyczne odszranianie | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Termostat | Tak |
Moc
| Klasa emisji hałasu | D |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 197 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 180 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
| Ostrzeżenia | Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2486032 |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 29,5 kg |
| Waga produktu | 27,5 kg |
| Szerokość opakowania | 850 mm |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Szerokość produktu | 820 mm |
| Wysokość opakowania | 845 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].