MPM
Zamrażarka szufladowa poj.168L MPM-182-ZS-14 143cm, biała
1 393,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czas ocieplania w przypadku braku energii | (od -18°C do -9°C): 14 godzin |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Temperatura zamrażarki (maksymalna) | -18 °C |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7,8 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 168 l |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 190 kWh |
| Moc | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba półek w zamrażarce | 5 |
| Zamrażarka zamienna | Nie |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Model | Wyprostowany |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47 kg |
| Wysokość produktu | 1430 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 43 kg |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Alarm temperatury | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].