RAV
Zamrażarka szufladowa Ravanson ZM-140 5 szuflad
1 117,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Zdolność zamrażania | 6 kg/24h |
| Temperatura otoczenia (max) | 43 °C |
| Pojemność zamrażarki netto | 130 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 40 kg |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Waga brutto | 42 kg |
| Wysokość produktu | 1230 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 1245 mm |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
Moc
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Ilość szuflad | 5 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Termostat | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Wydajność
| Tryb klimatu | N-ST-T |
| Poziom hałasu | 41 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].