CHX
Zaparzacz do kawy Classic + 6 filiżanek CHEMEX
248,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Pojemność | 900 ml |
| Średnica produktu | 130 mm |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Niedostępny |
Cechy
| Kolor produktu | Drewniany |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
Wydajność
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Karafka |
| Liczba filiżanek do jednoczesnego zaparzania | 6 |
| Pojemność dzbanka | 0,9 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
Materiał
| Materiał | Szkło |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].