ASR
Zasilacz ASRock CHALLENGER 750W 80 Plus Gold
417,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja ATX | 3.1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc | 750 W |
| Funkcje ochrony zasilania | OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem) |
| Funkcje ochrony zasilania | OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].