ASR
Zasilacz ASRock STEEL LEGEND 1000W 80 Plus Gold
709,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja ATX | 3.1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Typ okablowania | Modularne |
Moc
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,4 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 1000 W |
| Funkcje ochrony zasilania | OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem) |
| Funkcje ochrony zasilania | OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) |
| Funkcje ochrony zasilania | SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) |
| Funkcje ochrony zasilania | UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) |
Porty i interfejsy
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | 2 |
| Złącze zasilania 16 PIN PCIe GEN5 | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].