ASU
Zasilacz Asus ROG THOR Titanium III 1600T
3 642,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Technologia łożysk | DBB |
| Tryb cichy | Tak |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 120000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
Moc
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 30 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+12 V) | 1600 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 133,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
Porty i interfejsy
| Ilość złączy zasilających SATA | 10 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 mm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 100 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 9 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 2 |
Zawartość opakowania
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 251 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Tak |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].