ASU
Zasilacz ASUS TUF GAMING 1000W GOLD
732,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,17 kg |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 1000 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 9,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1000 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed skokiem napięcia |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,8 A |
Wydajność
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,48 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Porty i interfejsy
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 4 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].