HP-
Zasilacz HP 45W USB-C 1MZ01AA
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Zgodność z komputerami HP Chromebook z portem USB-C |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Segment HP | Biznes |
| Przeznaczenie | Laptop |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Zasilacz pr. zm.; 1 przewód zasilający; karta gwarancyjna |
| Cechy | Fast charging |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Pozostałe funkcje
| Kod unspsc | 39121006 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Waga produktu | 193 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].