IBO
Zasilacz IBOX IUZ65WA do notebooka (20,5 V; 3,25 A, 3,5 A; 65W )
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ zasilacza | Automatyczny |
| Ilość portów USB | 1 |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Napięcie operacyjne | 18.5 - 20.5 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 247 g |
| Głębokość produktu | 116 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].