QOC
Zasilacz Qoltec 50011 do notebooka (18,5 V, 19 V, 19,5 V, 20 V; 3,25 A, 3,42 A, 3,5 A; 65W; 4.8 mm, 5.0 mm, 5.5 mm, 6.5 mm, 7.4 mm x 1.7 mm, 2.5 mm, 3.2 mm, 4.3 mm, 5 mm)
88,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100-240 V |
| Dodatkowe złącza zasilania | 8 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].