QOC
Zasilacz Qoltec 50012.90W do notebooka (20 V; 4,5 A, 4,62 A, 4,74 A, 4,9 A; 90W; 11 mm, 4.8 mm, 5.0 mm, 5.5 mm, 6.5 mm, 7.4 mm x 1.7 mm, 2.5 mm, 3.2 mm, 4.2 mm, 4.3 mm, 5 mm)
106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Zawartość opakowania | Zasilacz, kabel zasilający, rzep do porządkowania kabla |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 110 cm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 278 g |
| Wysokość produktu | 32 mm |
Cechy
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Prąd wyjściowy | 4,9 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].