HP-
Zasilacz sieciowy HP 140W Laptop Charger USB-C czarny B7NM4AA
323,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Zasilacz AC; Karta gwarancyjna; Przewód zasilający |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Cechy
| Kompatybilność | Obsługuje zasilanie o mocy do 140 W |
| Częstotliwość wejściowa | 47 - 63 Hz |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Segment HP | Dom |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | 80% poużytkowy recyklat tworzywa sztucznego |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 628 g |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Pozostałe funkcje
| Kod unspsc | 39121006 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 73 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].