HP-
Zasilacz sieciowy HP 65W GaN Laptop Charger 2xUSB-C czarny 600Q7AA
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
Wydajność
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Rodzaj zasilania | USB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 525 g |
| Wysokość opakowania | 22 mm |
| Głębokość opakowania | 53,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
Szczegóły techniczne
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Napięcie operacyjne | 5,9,12,15,20 V |
Pozostałe funkcje
| Połączenie USB | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Ilość portów USB | 2 |
| Maksymalna moc wejściowa | 65 W |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].