HP-
Zasilacz sieciowy HP 65W Laptop Charger USB-C czarny 671R2AA
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 497 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 97 mm |
| Wysokość opakowania | 237 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 210 g |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 53,5 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
Cechy
| Prąd wejściowy | 1.6 A |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Napięcie | 115-230 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Zakres temperatury pracy | 0 - 35 °C |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 h |
| Napięcie operacyjne | 5 - 20 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,6 A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].