HP-
Zasilacz sieciowy HP 90W Smart Power AC Adapter czarny W5D55AA
162,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Cechy
| Napięcie | 100-240 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Segment HP | Dom |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].