VAT
Zestaw akumulatorków AAA VARTA Ready2Use 5703301404 (1000mAh ; Ni-MH)
40,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Kształt | Cylinder |
| Bateria cylindryczna | AAA |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii. |
Bateria
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rozmiar baterii | AAA |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 12 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 57 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
Waga i rozmiary
| Średnica | 1,05 cm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].