HAV
Zestaw do ładowania Havit
159,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Materiał | ABS |
| Kształt | Prostokątny |
Porty i interfejsy
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Liczba portów USB 3.0 | 1 |
| Ładowanie Mini USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Wysokość produktu | 103 mm |
Wydajność
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].