SKR
Zestaw mebli kuchennych Cosmo Design ANIKA dąb artisan/grafit 2,0/2,6
2 590,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Instrukcja montażu | Tak |
| Blat dołączony | Nie |
| Wykaz szafek | D20 CARGO (200x820x510) x 1 |
| Wykaz szafek | D60S1 PL (600x820x446) x 1 |
| Wykaz szafek | W60 PL (600x720x288) x 1 |
| Wykaz szafek | D80 (800x820x446) x 1 |
| Wykaz szafek | W80 (800x720x288) x 1 |
| Wykaz szafek | W45 PL (450x720x288) x 1 |
| Wykaz szafek | DK60 (600x820x510) x 1 |
| Wykaz szafek | DNP PL (900x820x446) x 1 |
| Wykaz szafek | D80 ZL (800x820x446) x 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
Waga i rozmiary
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Całkowita głębokość | 200 cm |
| Całkowita szerokość | 260 cm |
Cechy
| Panel cokołowy | Tak |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża – wykończone tworzywem PCV (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Wymagany montaż | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolekcja | ANIKA |
| Kolor produktu | Dąb artisan |
| Kolor drzwiczek | Dąb artisan |
| Typ produktu | Zestaw mebli |
| Materiał frontów | MDF |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Uchwyty | Tak |
| Kolor ramy | Grafitowy |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego, aby uniknąć odkształceń. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać i dokręcać śruby oraz połączenia, aby zapewnić stabilność mebli. |
| Ostrzeżenia | Nie używać ostrych narzędzi do czyszczenia powierzchni mebli. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość paczek | 9 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].