AMI
Zmywarka AMICA DFM46C8EOiBH
2 452,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Automatyczny system dozowania | Tak |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pobór wody na cykl | 8 l |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Blokada panelu | Tak |
| Liczba etapów filtrowania | 3 |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Wskaźnik nabłyszczacza | Tak |
| Zabezpieczenie przed wylaniem | Tak |
| Cicha praca | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość węża odpływowego | 1,4 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Waga produktu | 40 kg |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
Konstrukcja
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Regulowane koszyki | Dolny |
| Uchwyty na kieliszki | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba ramion myjących | 3 |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Materiał dna | Stal nierdzewna |
| Wbudowane uchwyty na kubek | Tak |
Mycie
| Programy mycia | Pełny 58 min |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Ilość programów piorących | 7 |
| Programy mycia | Intensywny |
| Programy mycia | Delikatny |
| Programy mycia | Szybki 30 min |
| Programy mycia | Higiena + |
Pozostałe funkcje
| Funkcja pary | Tak |
| Mieszany program suszenia | Tak |
| Opóźnienie włączania | 0 - 24 h |
| Program szybki | Tak |
| Mycie strefowe | Tak (ZoneWash) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].