BEK
Zmywarka BEKO BDFN26531W
2 075,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 51,2 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,861 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
Pozostałe funkcje
| Funkcja Key Lock | Tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Tak |
| Funkcja TimeDelay | Tak |
| Funkcja SteamGloss | Tak |
| Funkcja SelfDry (samosuszenie) | Tak |
| Funkcja Hygiene Intense | Tak |
Konstrukcja
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
Wydajność
| Programy mycia | Delikatny |
| Programy mycia | Mini |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | Quick&Shine |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Opóźniony start | 24 h |
| Pół wsadu | Tak |
| System suszenia | AirDry |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Intensive 70 ºC |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Liczba miejsc | 15 kompletów |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 889 mm |
| Szerokość opakowania | 644 mm |
| Głębokość opakowania | 661 mm |
| Waga brutto | 54 kg |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].