BEK
Zmywarka BEKO BDFN26531X
2 153,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 86 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,861 kWh |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Indeks naprawialności | 8.6 |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Liczba miejsc | 15 kompletów |
| Programy mycia | Quick&Shine |
| System suszenia | Statyczne |
| Opóźniony start | 24 h |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Ekspress |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Czas cyklu | 245 min |
| Pół wsadu | Tak |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Delikatny |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
Konstrukcja
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | LED |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 48,6 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 85 cm |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1484555 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].