BOS
Zmywarka BOSCH SMS25GI09F
2 036,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/ 60 Hz |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na cykl | 0,92 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 92 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 50,4 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Wydajność
| Czas cyklu | 210 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Opóźniony start timera | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Liczba miejsc | 12 kompletów |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Indeks naprawialności | 8.1 |
| Klasa emisji hałasu | C |
Konstrukcja
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dostosowany do paneli | Nie |
Ergonomia
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Nie |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Nie |
| Zdejmowalna góra | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 671 mm |
| Wysokość opakowania | 876 mm |
| Szerokość opakowania | 665 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 51,9 kg |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1991363 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].