BOS
Zmywarka BOSCH SMS2ITW09E
2 426,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 94 kWh |
Konstrukcja
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
Wydajność
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Czas cyklu | 250 min |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Godzinny 65°C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Ulubiony |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Klasa emisji hałasu | B |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 48,4 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2015235 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].