BOS
Zmywarka BOSCH SMS4EVI04E
3 196,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 51,5 kg |
Wydajność
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Ilość programów piorących | 7 |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Czas cyklu | 235 min |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja extra dry | Nie |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Długość węża odpływowego | 1,7 m |
Moc
| Pobór wody na cykl | 7 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 84 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1697091 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].